Archive for month: Квітень, 2023
Онлайн семінар-практикум для педагогічних працівників з професій «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»
/in Онлайн-семінар /by Шумада А.С.27 квітня 2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників з професій «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Агент з постачання», «Оператор комп’ютерного набору», «Адміністратор», «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)», «Оператор комп’ютерної верстки» на тему «Новітні методи навчання на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки». Модератором семінару була Анастасія ШУМАДА, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.
Для того, щоб випускники закладів професійно-технічної освіти могли були конкурентоспроможними на ринку праці, необхідно, в процесі здобуття ними професії, якомога більше наблизитись до реальних умов праці. Через те, педагогічні працівники та майстри виробничого навчання завжди в пошуку нових способів викладання та технологічних рішень для забезпечення обізнаності здобувачів освіти у тих сферах, в яких вони невдовзі будуть працювати. І саме тому, використання професійно спрямованих, новітніх цифрових ресурсів та технологій на уроках теоретичного та практичного навчання це потреба сучасної освіти. Отже, працівники професійної (професійно-технічної) освіти, як професіонали, які випускають у життя молодь із вже здобутою професією, повинні й самі весь час навчатись, підлаштовуючись під потреби сьогоднішнього ринку праці, бо підготовка конкурентоспроможного кваліфікованого робітника є першочерговим завданням будь-якого закладу освіти.
На початку заходу з вітальними словами до учасників семінару звернулася заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Світлана ПЕТЕРИК, яка зазначила, що освітянська спільнота попри сьогодення продовжує працювати, навчати та обмінюватись досвідом. Побажала учасникам миру, успіхів й нових творчих здобутків.
Директор ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Віталій ЦВЄТКОВ, ознайомив присутніх з організаційною діяльністю Державного навчального закладу «Запорізький правобережний професійний ліцей».
На семінарі-практикумі з презентаціями-доповідями та майстер-класами виступили:
- Олена МАЛЯРЕВИЧ, голова методичної комісії педагогічних працівників комп’ютерних технологій, викладач комп’ютерних дисциплін ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей», на тему «Ігрові технології навчання як ефективні засоби розвитку пізнавальних інтересів на уроках теоретичного навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та «Створення навчальних засобів за допомогою офісних програм»;
- Надія ЛЕЖЕНКІНА, майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» на тему «Застосування інноваційних технологій в професійно-практичній підготовці для здобувачів освіти з особливими потребами»;
- Микола КОМІР, майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» на тему «Методика використання спеціальних САПР програм для комп’ютерного моделювання пристроїв»;
- Наталія СТРІЛЕЦЬ, викладач спецдисциплін ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» на тему «Використання професійно спрямованих цифрових ресурсів на уроках теоретичного навчання в підготовці кваліфікованих робітників професій економічного напряму та професії «Оператор комп’ютерного набору»;
- Роман ШУМАДА, завідувач обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та старший викладач кафедри інформаційних технологій та дизайну Інституту управління Класичного приватного університету, на тему «Застосування технології злиття документів в організаційній діяльності».
Бажаємо всім учасникам миру, творчої енергії, натхнення, успіхів у роботі!
Всеукраїнська онлайн-конференція до Всесвітнього дня охорони праці на тему “Безпека та здоров’я на робочому місці”
/in Відеоконференція /by Логінова А.С.28 квітня весь світ відмічає Всесвітній день охорони праці, саме цю дату визначила Міжнародна організація праці днем охорони праці, для того, щоб якомога більше світової спільноти приділило увагу питанню збереження життя та здоров’я працівників та навколишнього середовища. В цей день особлива увага приділяється проблемам виробничого травматизму, шкідливим факторам та запобіганню негативних та шкідливих впливів виробництва на людину.
Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області теж долучився до висвітлення цього питання з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Метою заходу було обговорення створення належних та безпечних умов праці задля збереження життя та здоров’я працівників в умовах воєнного стану. Відкрив захід, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Олександр Паржницький, який привітав учасників конференції, зазначив важливість дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, особливо в цей не простий для країни і всіх нас час, побажав спікерам та учасникам використовувати отриману інформацію в ході заходу у своїй роботі та не нехтувати правилами безпеки під час повітряної тривоги.
Основні напрямки заходу, на яку звернули особливу увагу спікери, це безпека та здоров’я на робочому місці, Алла Логінова, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області, модератор заходу, акцентувала увагу на безпечній роботі, основних причинах травматизму, проконсультувала як уникнути нещасного випадку та попередити травматизм; Алла Кушнір, інженер з охорони праці Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування розкрила тему безпеки та здоров’я працівників на робочому місці під час воєнного стану; Наталія Гончар, інженер з охорони праці ДНЗ «Малинський професійний ліцей» на прикладі свого закладу освіти розповіла слухачам про безпеку на робочому місці; Аліна Ковальова, майстер виробничого навчання Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею, привітала учасників і згадала річницю трагедії на Чорнобильській АЕС та дату початку повномасштабного вторгнення росії на Україну, розкрила основні моменти безпеки на робочому місці під час воєнного стану; Надія Рибочук, інженер з охорони праці Кам’янського професійного ліцею, підняла тему мобінгу, як не сприятливого соціального фактору, що є актуальним питанням на сьогоднішній день; Антоніна Томащук, інженер з охорони праці Шепетівського професійного ліцею, на прикладі свого закладу розкрила тему кодексу безпечного освітнього середовища; спікер Людмила Орловська, викладач педагогічного фахового коледжу КЗ ВО «Хортицька Національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради надала тези виступу для Збірника матеріалів конференції.
Завершив виступ директор НМЦ ПТО у Запорізькій області, Олександр Паржницький, подякувавши всім учасникам за їх участь у заході, ще раз наголосив на актуальності питання охорони праці та побажав всім мирного неба.
Алла Логінова, методист та модератор конференції, надала корисну інформацію щодо ефективного розміщення важливих матеріалів всіх сфер діяльності закладів освіти, яку можна знайти на сайті НМЦ ПТО у Запорізькій області. Також поділилася посиланням на свій власний сайт, де можна знайти інформацію про охорону праці та безпеку життєдіяльності.
За підсумками заходу буде видано Збірник матеріалів, з тезами спікерів, які брали участь у конференції, також вони отримають Сертифікати НМЦ ПТО у Запорізькій області.
Вебінар «Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту: авторська система дистанційного навчання, методика та інструменти»
/in Вебінар /by Таран М.В.27 квітня 2023 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту: авторська система дистанційного навчання, методика та інструменти».
Лілія Мілочкіна, викладач ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», на початку свого виступу ознайомила колег із своїм девізом: «Не бійтеся рухатися повільно – бійтеся стояти на місці». Продовжуючи свою доповідь спікер наголосила, що на її думку, використання систем динамічної математики, зокрема програми GeoGebra – необхідна складова сучасного навчального середовища. Вона перелічила великий список можливостей програми GeoGebra.
Педагог, із власного досвіду, навела приклади робіт у динамічній математичній програмі за допомогою відео та показу можливостей сервісу. Серед них продемонстровано такі завдання: розв’язання геометричної задачі; створення і використання власних повнофункціональних автономних готових аплетів; застосування програми для складання якісного наочного контенту для презентацій тощо; конструювання повноцінного електронного уроку та багато інших можливостей цієї платформи.
Завершила доповідач свій виступ такими словами: «Дивіться, використовуйте, поширюйте, та вдосконалюйте!»
Евалюація вебсайтів ЗП(ПТ)О – 2023
/in Конкурсна діяльність /by Двоєносова Л.В.В контексті воєнного стану в державі, відбувається зміна переваг у навчанні та роботі населення, які потребують спеціалістів зі знаннями в професійній освіті. Таким чином, збільшується важливість системи професійної освіти, особливо наразі.
Одним із важливих джерел інформації про заклади освіти є саме сайт закладу освіти, на якому потрібно забезпечити належний профорієнтаційний супровід.
25 квітня 2023 року, НМЦ ПТО у Запорізькій, області проведено обласний вебінар на тему «Підсумки евалюації вебсайтів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області».
До складу експертної групи були залучені фахівці відповідного профілю у сфері IT-технологій. А саме:
Олександр Паржницький, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.
Роман Шумада, завідувач обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.
Лариса Двоєносова, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.
Світлана Гритчина, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.
Експерти дали рекомендації щодо удосконалення сайтів, а саме: створення більш зрозумілого та привабливого дизайну, удосконалення навігації та пошуку по сайту, розширення функціональності, створення розділів з корисною інформацією для абітурієнтів та здобувачів освіти, інформація про підтримки та консультації, а також використання інтерактивних елементів, чат-ботів та зворотного звязку. Експерти підкреслили, що наявність привабливого та зручного сайту є важливою складовою рекламою та просування закладу освіти в Інтернеті.
У більшості закладів освіти є окремий розділ на своїх веб-сайтах, присвячений майбутнім здобувачам освіти. Він необхідний та актуальний і є цінним ресурсом для тих, хто шукає інформацію про можливості професійної орієнтації, вступу до закладу та професійного зростання в майбутньому.
Профорієнтація населення, яке залишило свої домівки та стали ВПО чи виїхали за кордон через війну, є надзвичайно важливим, тому для цієї аудиторії багато закладів освіти використовують окрім сайту, а й соціальні мережі, це не тільки Facebook, Instagram, а й TikTok, де публікують корисні матеріали щодо вибору професій , як проходить освітній та виховних процес та робота пед колективу в самому закладі.
Важливо, щоб професійна освіта була доступною та привабливою для всіх, незалежно від їхнього населеного пункту та місця перебування.
Завершили вебінар оголошенням Топ-5 кращих вебсайтів ЗП (ПТ)О -2023:
1 місце – ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний ЦПТО».
2 місце – ДНЗ «Багатопрофільний ЦПТО» та ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю».
3 місце – ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник», ДНЗ «Запорізьке ВПУ» та ДНЗ «Запорізький ЦПТО водного транспорту».
4 місце – Федорівський ЦПО, ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», ДНЗ «Запорізький політехнічний ЦПТО» та ДНЗ «Запорізьке машинобудівне ВПУ».
5 місце – Бердянський економіко-гуманітарний коледж БДПУ, ДНЗ «Осипенківський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту», ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» та ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту».
Переможці, які посіли призові місця отримають Диплом «Кращий вебсайт-2023».
Всеукраїнська науково-практична конференція «Інновації в освіті: проблеми, тенденції та перспективи розвитку»
/in Конференція /by Матяшева О.Б.21 квітня 2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інновації в освіті: проблеми, тенденції та перспективи розвитку». Модерувала захід методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Оксана МАТЯШЕВА.
В умовах сучасного світу інновації торкнулися всіх сторін життя та діяльності людини, при цьому першорядною залишається сфера освіти, оскільки саме освіта є основною сферою, яка визначає існування людини. У сучасній системі освіти однією з основних вимог суспільства є формування та виховання відповідальної, ініціативної, всебічно розвиненої особистості, здатної знаходити нестандартні рішення у складних ситуаціях, мислити творчо та вчитися протягом усього життя. Зараз як ніколи раніше в умовах реалізації освітніх стандартів нового покоління система освіти потребує переосмислення підходів, що склалися, у підготовці фахівців, що задовольняють запитам суспільства і держави.
На початку заходу з вітальним словом до учасників конференції звернулася заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Світлана ПЕТЕРИК, яка зазначила, що проведення конференції у дистанційному форматі дозволило об’єднати представників закладів освіти з різних регіонів України для обміну досвідом, думками та напрацюваннями. Побажала учасникам миру, успіхів й нових творчих здобутків.
На пленарному засіданні з доповіддю виступили:
– Ольга МАРКОВЕЦЬ, методист ДНЗ «Катюжанське вище професійне училище», на тему «Впровадження грантрайтингу в освітню діяльність як потужний інструмент інтеграції закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану» (https://drive.google.com/drive/folders/1d_He-602qqadeu8T2EbScX0yIUNHzpXZ?usp=sharing);
– Тетяна ПИЛИПЕНКО, заступник директора з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О «Богодухівський регіональний центр професійної освіти Харківської області», на тему «Реалізація педагогічних умов через впровадження освітніх та виробничих інновацій у закладі професійної (професійно-технічної) освіти аграрного профілю»;
– Людмила ГОГУСЬ, майстер виробничого навчання, викладач спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму», на тему «Кроки реалізації забезпечення рівного доступу до якісної професійної освіти дітей з особливими освітніми потребами за професією «Кравець»»;
– Сергій ЛОСІК, викладач ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», на тему «Сучасні інформаційні технології в навчальному процесі: проблеми та перспективи» (https://drive.google.com/file/d/1-ich4itGn-3oHpraY-bwD1kme4ZdjPln/view?usp=share_link);
– Оксана КАМФОРОВИЧ, викладач Шепетівського професійного ліцею, на тему «Створення та застосування електронних засобів навчання на уроках української мови»;
– Ірина ДАШКО, викладач спеціальних дисциплін Зеленодольського професійного ліцею, на тему «Інтеграція предметів – потужний інструмент STEM-освіти»;
– Олександр ЧОРНИЙ, викладач спеціальних дисциплін, викладач-методист Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки, на тему «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні спецдисциплін»;
– Тетяна ДОЛОМАН, практичний психолог Зеленодольського професійного ліцею, на тему «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час війни»;
– Анна ЛЄВЄНЦОВА, завідувач бібліотеки, керівник гуртка ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», на тему «Сучасні форми культурно-просвітницької діяльності: книжковий блог та Клуб молодого лідера » (https://drive.google.com/file/d/1332_sJq8-6HOQXDwsQf3Ipzwbk4UeMID/view; трейлер https://drive.google.com/file/d/12G0pgSwEG1DLka_xe3WwAhmGnJ0kZW5B/view; книжковий блог Алеан https://www.youtube.com/channel/UCs_M5CWyl1Uw_4F_WrQsVJw);
– Юлія МОРОЗОВА, викладач обліково-економічних дисциплін ВСП «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка», на тему «Модернізація освітнього процесу за допомогою онлайн сервісів»;
– Катерина КОЖЕВНИКОВА, викладач КЗ «Дніпровський базовий фаховий медичний коледж», на тему «Формування загальнокультурної компетентності майбутніх медиків: європейський контекст»;
– Олена ІЛЬЄНКО, викладач ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту», на тему «Впровадження інтегрованого підходу в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти»;
– Анна ЖУКОВА, працівник ЗСУ, викладач Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, на тему ««Школа лідерства» для здобувачів освіти фахової передвищої освіти як спосіб формування лідерської компетенції»;
– Ірина МІШКУРОВА, працівник ЗСУ, викладач Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, на тему «Мотивування здобувачів освіти на заняттях іноземної мови».
За результатами роботи конференції сформований збірник матеріалів.
Дякуємо всім педагогічним працівникам за співпрацю й бажаємо нових звершень, мирного неба над головою, нових творчих і конструктивних ідей, вагомих здобутків!
Більше фото, ящо натисніть на іконку facebook
Обласний семінар викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури
/in Онлайн-семінар /by Четверякова Л.І.Сьогодні, в період воєнного стану, важливо оптимізувати всі сили, енергію та знання для того, щоб навчання не втратило своєї цінності і було ефективним. Перед викладачем-філологом стоїть завдання не просто дати учням певні знання з української мови, літератури, а виховати мовну особистість, здатну досконало володіти усіма мовними засобами в різних мовленнєвих ситуаціях. Українська мова – не тільки ознака національної ідентичності та громадянської позиції, а й інструмент боротьби з ворогом. Проблема вибору інноваційних методів навчання при вивченні української мови та літератури, зарубіжної літератури є актуальною, оскільки знання цих предметів це не просто частина загальної культури здобувачів освіти, а й запорука їх майбутнього успіху.
19 квітня 2023 року на платформі Zoom відбувся обласний семінар викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури на тему «Актуальні питання освітньої діяльності сучасного викладача української мови та літератури». Головна мета заходу – розвиток професійної компетентності викладачів-філологів, вдосконалення педагогічної майстерності. На початку семінару виступила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Лілія Четверякова, яка відзначила, що сучасна профтехосвіта потребує викладача, який здатен швидко адаптуватися до нових викликів, знаходити ефективні рішення проблем, що постають перед закладом освіти та суспільством, уникати шаблонів, засвоювати нові професійні ролі і функції. Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні питання структури професійної компетентності викладача.
Ірина Кокіна, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійної освіти водного транспорту» виступила з доповіддю на тему «Формування творчої компетентності здобувачів освіти на уроках української мови та літератури під час дистанційного навчання». Спікерка зупинилась на методах і прийомах розвитку творчої компетентності здобувачів освіти, особливу увагу приділила питанню використання Chat GPT на уроках української мови та літератури, відзначила що штучний інтелект впевнено займає місце лідера у ТОПі світових освітніх тенденцій.
Власним досвідом на тему «Використання інтерактивних електронних книг Book Creator як узагальнення педагогічного досвіду викладача» поділилася Наталія Нестеренко, викладач ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти». Викладачка зазначила, що створення та використання інтерактивних електронних книг Book Creator сприяє позитивній мотивації учнів до пізнавальної діяльності, потребі в самопізнанні, самореалізації та самовдосконаленні; робить можливим оригінальний підхід до побудови структури сучасного уроку української мови та літератури.
Наталя Остапчук, викладач Федорівського центру професійної освіти розповіла про особливості використання цифрових інструментів на уроках зарубіжної літератури в умовах дистанційного навчання» на прикладі вивчення творчості Волта Вітмена, Адама Міцкевича, Джона Гріна.
Змістовною та цікавою була доповідь Жанни Чигілейчик, викладача ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», на тему «Використання програмного забезпечення для організації професійної діяльності викладача зарубіжної літератури». Для презентації своєї роботи пані Жанна використала онлайн-інструмент Genially, зупинилась на основних етапах уроку за темоюу «Шарль Бодлер – французький поет ІІ половини ХІХ століття.
Викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Тетяна Горілей виступила з доповіддю «Feedback на уроках української мови та літератури». Спікерка зосередила увагу присутніх на різних методиках проведення рефлексії.
Використання електронних навчальних ресурсів при вивченні української мови та літератури стало необхідністю в умовах сьогодення. Без можливостей, які вони надають, вже неможливо провести ефективний урок і формувати компетентності, якими має володіти сучасна людина ХXI сторіччя.
На завершення семінару методист Лілія Четверякова надала інформацію щодо результатів проведення обласних масових заходів у поточному начальному році. Семінар пройшов у дружній атмосфері плідної співпраці. Бажаємо всім викладачам української мови та літератури, зарубіжної літератури натхнення, творчості, успіхів у роботі, миру!
Більше фото, ящо натисніть на іконку facebook
Дистанційний курс “Цифрові інструменти освітньої взаємодії”
/in Онлайн-майстерня /by Осіна Н.А.Викладачу необхідно знати, наскільки добре здобувачі освіти засвоїли навчальний матеріал, чи подобаються та підходять їм методи роботи в класі, відстежувати прогрес учнів у навчанні, визначати їхні освітні потреби. Інколи прямі запитання працюють не завжди і часом можуть викликати зворотну реакцію – учні закриваються, і щоб цього не сталося, у нагоді викладачу можуть стати методики зворотного зв’язку. Сучасний підхід без зворотного зв’язку не може існувати зовсім, оскільки він припускає, що в навчальному процесі ініціатива виходить від здобувача освіти. Саме тому 20 квітня 2023 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти розпочав проведення дистанційного курсу “Цифрові інструменти освітньої взаємодії”.
Методист центру, тьютор Наталя Осіна розробила Програму дистанційного курсу, яка була затверджена директором НМЦ ПТО у Запорізькій області. Актуальність Програми полягає в тому, що часто для організації ефективної роботи на уроці педагогу потрібні засоби, цифрові інструменти, які забезпечать зворотній зв’язок між учасниками освітнього процесу, стануть корисними для реалізації окремих завдань, враховуватимуть специфіку предмету та урізноманітнять активність здобувачів освіти на занятті.
На дистанційний курс вже зареєструвалися 118 педагогічних працівників України, з них 63 педагога вже приєдналися до Google Classroom, де відбувається навчання. Для забезпечення ефективного навчання тьютор курсу Наталя Осіна розробила відеоінструкції, практичні завдання, підготувала теоретичні та додаткові матеріали з теми. Ефективний зворотній зв’язок із учасниками навчального курсу налаштований через системи сповіщень, здачі робіт, отримання приватних консультацій в середовищі Google Classroom. Результатом ефективного навчання за програмою є створення власних електронних матеріалів для освітньої взаємодії між учасниками освітнього процесу.
Електронні версії сертифікату обсягом 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС) передбачені за умови правильного виконання 75% практичних завдань. Сертифікат має всю інформацію згідно з вимогами чинного законодавства, зокрема Постанові КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.
Реєстрація на дистанційний курс продовжується до 01 вересня 2023 року за посиланням https://forms.gle/SM6HNZaLpMgXgHoC6
З програмою навчального курсу, умовами та необхідними інструкціями щодо початку навчання можна ознайомитись на сайті “Дистанційне навчання НМЦ ПТО у Запорізькій області” https://bit.ly/43pRjUt
Запрошуємо всіх педагогічних працівників країни на навчання!
Заклад
Контакти
e-mail: nmc.pto.zp@gmail.com
Адреса
вул. Покровська, 28
Розклад
П'ятниця: 8:00 - 15:45
Обідня перерва: 12:00 - 12:45
Вихідні: Субота, Неділя
Categories
- Акція
- Вебінар
- Виставка
- Відеоконференція
- Вітання зі святом
- Волонтерська діяльність
- Газета "Обрій профтехосвіти"
- День відкритих дверей
- Загальна категорія
- Засідання
- Зустрічі
- Інформаційно-просвітницький захід
- Конкурсна діяльність
- Конференція
- Концерт
- Круглий стіл
- Курси
- Майстер-клас
- Нагорода
- Нарада
- Олімпіада
- Онлайн-майстерня
- Онлайн-семінар
- Освітній процес
- Предметні тижні
- Семінар-практикум
- Семінар-тренінг
- Спортивні змагання
- Творчий процес
- Тиждень з професії
- Тренінг
- Турнір
- Урочистості
- Учнівське самоврядування
- Фестиваль
- Форум
- Ярмарок освіти
Корисні посилання
- Заклади Запорізької області
- Навчально-практичні центри України
- Міністерство освіти і науки України (МОН України)
- Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти"
- Інститут професійно-технічної освіти НАПН України
- ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України
- Акредитаційна комісія України
- Зворотній зв’язок з НМЦ ПТО у Запорізький області